Oamenii din spatele experienței la shopping
Instalator
LOCAȚIE: Cluj
Iulius Mall Cluj

Descriere job

Titularul postului execută lucrări conform programului trasat de directorul de department și răspunde de buna funcționare a instalațiilor și echipamentelor cărora le asigură mentenanță.

Responsabilități:

  • Răspunde de buna funcționare, în parametri normali a instalațiilor HVAC, sanitare și stins incendiu;
  • Răspunde de buna funcționare a instalațiilor și echipamentelor cărora le asigură mentenanță;
  • Răspunde de calitatea reparațiilor pe care le execută la instalațiile din clădirea de birouri;
  • Completeaza registrul cu lucrările efectuate și fișa cu lucrările de mentenanță efectuate;
  • Execută lucrări conform programului trasat de directorul de departament;

Cerințe

  • Studii medii - liceu/ școală profesională;
  • Calificare tehnică - instalator instalații HVAC, sanitare și stins incendiu;
  • Abilități: orientare către clienți, identificare de soluții, rezolvarea problemelor, capacitate de învățare rapidă a echipamentelor și instalațiilor din clădire;

Beneficii

  • Pachet de servicii medicale;
  • Condiții de muncă deosebite într-un mediu dinamic, stimulativ și motivant;
  • Program de lucru L-V, 8h.

PUBLICAT: 16.02.2024   |   EXPIRĂ: 17.03.2024
Vă rugăm să completați formularul de mai jos.
Nume si prenume*

Varsta*

Telefon*
Ai introdus 0 / 10 caractere

Upload CV

Campurile marcate cu * sunt obligatorii